O restauraci černý kůň

Restaurace byla znovuotevřena v roce 7. 4. 2017 a jako prvořadý cíl jsme si vytyčili zajištění spokojenosti hostů prostřednictvím provozování služeb s důrazem na čerstvost potravin, kvalitu jídel a vynikající poměr ceny a služby v rámci kuchyně.

Příjemná přestávka v práci s kvalitním jídlem

Při výběru obědového menu v práci už nemusíte dělat kompromisy. Můžete si užít skutečně kvalitní jídlo z kvalitních potravin za zvýhodněnou cenu. Nově totiž rozšiřujeme naše služby o obědové menu v restauraci.

Na novinkách jsme pracovali s radostí a s myslí na naše zákazníky. Věříme, že vám díky nim budeme zase o něco blíže.

Nejlepší partner na večírky a rodinné oslavy

Pokud hledáte zkušené kuchaře na rodinnou oslavu nebo večírek, už hledat nemusíte. Jsme těmi nejlepšími partnery, kteří dokážou bez problémů připravit i tematické oslavy s cizokrajnou kuchyní, stejně tak jako tradiční jídla. Zkuste přenechat vaření a přípravu jídla na nás a vy se můžete s klidem soustředit na příjemné chvíle se svými nejbližšími, rodinou, známými nebo obchodními partnery.

Přejeme si, aby se náš podnik stal místem pro trávení nejen poledních přestávek, ale také pro obchodní či soukromá milá setkání v kruhu blízkých. Věříme, že náš nový přístup povede k vaší spokojenosti.